تامین و فروش نرم افزار و کالای دیجیتال در فروشگاه های زنجیره ای - گروه فروشگاهی وندا

 

ساده ترین تعریفی که از فروشگاه های زنجیره ای می توان ارائه نمود این است که :  به مجموعه ای از فروشگاههایی که تحت عنوان یک نام تجاری و مدیریت مرکزی واحد با روشهای تجاری استاندارد و دستورالعمل های یکسان فعالیت میکنند فروشگاههای زنجیره ای گفته میشود.
این فروشگاهها در دامنه کالا های مختلف از جمله خرده فروشی,پوشاک , مواد غذایی ، لبنیات و … بسیاری از خدمات و گروه های کالایی دیگر فعالیت خود را آغاز کرده اند اخیرا و باتوجه به اضافه شدن دسته کالایی دیجیتال به سبد کالای مصرفی خانواده ها یک بخش فروش کالای دیجیتالی از نیاز های اساسی همه مجموعه فروشگاه های زنجیره ای محسوب میشود.

 

یکی از فعالیت های اصلی گروه فروشگاهی وندا ارائه راهکار ، مشاوره و راه اندازی بخش فروش کالای دیجیتال در فروشگاه های زنجیره ای است . ارائه کالای اصلی دیجیتال به همراه گارانتی معتبر همچنین با قیمت منحصر به فرد و همراه با تخفیف استثنایی از مهمترین مزایای ارائه کالای دیجیتال از سوی گروه فروشگاهی وندا است.
هم اکنون گروه فروشگاهی وندا در 4 کلانشهر کشور دارای شعبه فروش فیزیکی محصولات دیجیتال است که به یاری خداوند متعال و حمایت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای هایپر می به زودی در شهر های دیگر نیز شعب عرضه کالای دیجیتال راه اندازی خواهد شد.