مشاوره و طراحی فروشگاه اینترنتی - گروه نرم افزاری وندا

 

دیگر وقت آن رسیده است که کسب و کار اینترنتی خود را راه بیندازید. گروه نرم افزاری وندا از مرحله طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی تا آموزش روش‌های کسب و کار در دنیای اینترنت کنار شما خواهد بود. همین امروز شعبه جدید کسب و کار خود را بدون محدودیت موقعیت جغرافیایی و متراژ مکانی و هزینه بالای اجاره و شارژ مغازه و ... ظرف یک هفته افتتاح کنید.
حال که تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی گرفته اید . شاید چند روز پیش در این مورد شنیده اید و می خواهید ببینید فروشگاه اینترنتی چیست ؟ شاید چند روزی است که در این باره مشغول به تحقیق و بررسی هستید . با کسانی مشورت کرده اید. و شاید به عنوان یک موضوع کشف نشده فقط به دنبال درک چنین کسب و کاری هستید .و حتی ممکن است یک حرفه ای هستید که به دنبادل روش های جدیدی هستید . اما همین الان سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول ساخته و درست آنها را درک نمی کنید .
 
 
 
سوالات معمولی که در این باره پرسیده می شود :

* هزینه راه اندازی اولیه اش چقدر است ؟
* آیا باید هزینه ای برای طراحی و راه اندازی وب سایت پرداخت کنم ؟
* نمی دانم نقطه شروع برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی چست ؟
* فروشگاه اینترنتی مجوز می خواهد ؟
* در آمد تقریبی این شغل چقدر است ؟
* چگونه می شود یک سایت فروشگاه اینترنتی داشت ؟
* چگونه باید محصولات ارسال شوند و به دست مشتری برسند ؟
* چه محصول یا چه خدماتی را باید در اینترنت برای فروش بگذارم ؟
* چگونه مشتری سفارش می دهد ؟
* چگونه من اطلاعات مشتری را می بینیم؟
* آیا مشتری باید در لحظه خرید هزینه را بدهد ؟ چگونه به من اعتماد خواهد کرد ؟
* آیا امکان ارسال سفارش از طریق اداره پست وجود دارد ؟
* کالایی که من برای فروش در نظر گرفته ام یک کالای خاص است که با همه کالاهایی که در اینترنت دیده ام متفاوت است چگونه باید دست به فروش آن در اینترنت بزنم و چگونه آن محصول یا خدمات را به دست مشتری برسانم ؟
* آیا می توانم این شغل را به عنوان شغل دومم استفاده کنم ؟
* آیا برای این کار باید افرادی را استخدام کنم ؟
* اگر در این کار افرادی وجود دارند که سالها کار کرده اند ! پس چه جایی و چه در آمدی برای من وجود دارد ؟ در بین هزاران هزار وب سایت چه دلیلی وجود دارد که مشتری از سایت من خدمات یا محصولات مورد نظر خود را خرید کند ؟
 
نکته مهم : توجه داشته باشید که ، پاسخ به این سوالات و سوالات تخصصی دیگر تنها توسط یک مشاور با تجربه میتواند مبنای تصمیم گیری نهایی شما باشد .
 

برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی 3 راه حل کلی یا روش کار وجود دارد:

* استفاده از یکی از محصولات فروشگاه اینترنتی موجود در بازار (داخلی یا خارجی)
* سفارش کار پروژه ای به یک شرکت یا تیم نرم افزاری
* راه اندازی تیم یا دپارتمان طراحی وب داخل مجموعه ، به صورت موقت یا دائمی (استقلال نرم افزاری)
 
 

 
گروه نرم افزاری وندا به دلی تجربه چندین ساله خود در امر مشاوره و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی میتواند در تمامی مراحل تصمیمی گیری ، برسی بازار و مرحله اجرای پروژه به عنوان یک همراه و همکار قابل اعتماد در کنار شما باشد .
 
 
 
 
 
 
مشاوره طراحی تخصصی وب سایت به سفارش شما : اگر احساس می کنید که محصولات آماده نرم افزاری یا کد باز موجود در بازار و یا وب سایت هایی که از نظر کیفی پائین هستند جواب کار شما را نمی دهند و برای هر تغییری در وب سایت خود دست و بال خود را بسته می بینید و امکانات و قابلیت های ایده آل خود را در وب سایت فعلی خود نمی یابید ، تردید نکنید که محصول فعلی شما مناسب کار شما نیست و تنها درمان درد شما یک نرم افزار سفارشی یا باصطلاح حرفه ای Customized است که کاملا بر اساس خواست شما و نیاز های شما و برای تنها شما نوشته شده باشد. تخصص اصلی گروه نرم افزاری وندا طراحی و توسعه نرم افزاری های سفارشی و البته در سطوح کیفی بالاست.لذا در صورتیکه شما نیز سطح کیفی بالایی مد نظرتان است قطعا ما می می توانیم برای شما مفید باشیم. می توانید از صفحه تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت پروژه مد نظر شما را بررسی کرده و کار را شروع کنیم.
 
مشاوره طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی : یک فروشگاه اینترنتی موفق باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟ چگونه می تواند در زمانی اندک موفق به جذب مشتریان بسیار شود و از آن مهمتر چگونه می تواند مشتریان جذب شده را به مشتری وفادار تبدیل کند؟ طراحی نرم افزار استاندارد و حتی ظاهر گرافیکی چه نقشی در موفقیت فروشگاه اینترنتی شما دارد؟ و ... پاسخ این سوالات و بسیاری ابهامات دیگر را از مشاورین ما بشنوید ؛ تکمیل فرم درخواست مشاوره اولین گام است.اما اگر تصمیم خود را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود گرفته اید یا اینکه در حال حاضر دارای وب سایتی فروشگاهی هستید و از کارایی آن رضایت ندارد و به دنبال تعویض یا باز طراحی آن هستید گروه نرم افزاری وندا یک پیشنهاد فوق العاده برای شما دارد.
 
بهینه سازی برای موتور های جستجو SEO و افزایش ترافیک و رتبه : آیا تعداد بازدید کنندگان سایت شما کم است؟ سهم جذب مخاطب هدف و مشتریان بالقوه که از گوگل و سایر موتورهای جستجو برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما استفاده می کنند چقدر است؟ افزایش ترافیک وب سایت و بالا آمدن در نتایج جستجوی گوگل راهکارهای متنوع و مختلفی دارد ؛ برای آشنایی با این راهکارها و اجرای آنها با ما در تماس باشید .

مشاوره برندینگ، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی : برندینگ چه جایگاهی در توسعه کسب و کار شما دارد؟ تبلیغات درست و هدفمند چه تبلیغاتی است؟ شعارهای تبلیغاتی ماندگار چه ویژگیهایی دارند؟ نقش رنگ، طرح، لوگو و گرافیک در تبلیغات درست به چه اندازه است؟ پاسخ این سوالات و کلی تجربیات ارزشمند دیگر نزد ماست و برای استفاده از آنها تکمیل فرم درخواست مشاوره اولین گام است.

مشاوره انتخاب و ثبت دامنه، هاست و سرور : یک دامنه خوب و مرتبط چه نقشی در موفقیت یک وب سایت بازی می کند؟ اساسا مشخصات و ویژگیهای یک دامنه خوب چیست؟ مسائل حقوقی مربوط به ثبت دامنه و حق مالکیت آن چقدر مهم است؟ بالاخره هاست و سرور داخلی بهتر است یا خارجی؟ تجربیات عملی و عینی ما در خدمت شماست.