برنامه نویسی و طراحی پرتال اختصاصی - گروه نرم افزاری وندا


 
وقتی صحبت از طراحی سایت می شود، ما درك ميكنيم كه هر مشتری نيازهای خاص خودش را دارد. ما فقط وب سایت نمی سازيم بلكه ما راه حل هايی را به مشتری ارائه می دهيم كه او برای موفقيت در وب به ان ها نياز دارد. تجربه به ما آموخته است كه ساخت يك سيستم مديريت محتوا، فقط بحث در مورد ويژگيها نيست، بلكه بيشتر از آن، حل مشكل نيازها و مديريت اطلاعات و ارتباطات است. و همچنين ما بر این باوریم که يكى از مهمترين نكات براى ارائه بهترين سرويس به مشتريان، صداقت است.

شرکت وندا با اتکا به تیم های فنی و امنیتی خود فناوری ، برنامه نویسی و طراحی اختصصای پرتال های زیر را در مجوعه خود بومی کرده است :
 
* برنامه نويسی سفارشی تحت وب و سايت هاى تجاری و فروشگاه ها (E-Commerce)
* ارائه راه حلهاى وب ، طراحی سایت و معمارى سيستمهاى تحت وب
* طراحى User interface ، طراحی سایت سفارشى و طراحى مجدد وب سايت
* بهينه سازى وب سايت براى موتورهاى جستجو مانند Google و Yahoo و .....
* طراحی سایت و ساخت سفارشى سيستمهاى مديريت محتوای خاص (CMS: Content Management System)
* طراحی سایت و برنامه نويسی سفارشى مديريت ارتباط با مشترى (CRM: Customer Relationship Management)
* طراحی سایت و برنامه نويسی سفارشى مجله الكترونيكى و كاتالوگ الكترونيكى (E-Magazine , E-Catalog)
* طراحى و ساخت Model Relational Database در Access , Microsoft SQL Server
* طراحى و برنامه نويسی Xml Web Services
* توسعه سفارشى وب سايت
* عکاسی برای وب سایت
* مشاوره وب

روند اجرای پروژه های نرم افزاری و طراحی پرتال ها

 مشاوره : همکاران ما در گروه نرم افزاری وندا با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری وب سایت شما آماده ارائه انواع مشاوره در زمینه های تخصصی می باشند.
 
قرارداد و نحوه پرداخت : روند تهیه و تنظیم یک قرارداد در گروه نرم افزاری وندا به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست مشتری برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نموده و آن را در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری به امضاء طرفین می رسانند. پس از انجام موارد فوق واحد طراحی وب (Web Design Dept) شرکت بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام کار اقدام می نماید. در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال(CMS & Portal) ، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است.
 
اجرای پروژه: روند انجام یک پروژه طراحی وب (Web Design Project) خواه استاتیک (Static Website)، فلش (Flash Website) و یا سیستم مدیریت محتوا و پورتال (CMS & Portal) در گروه نرم افزاری وندا ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد. با مشاهده سایت های مختلف در زمینه کاری مشتری و آنالیزهر یک از آنها توسط تیم فنی و هنری بخش طراحی (Web Design Dept)، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های مشتریان سعی می شود در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد گردد.

کنترل در روند اجرا توسط بخش هنری و تعامل با مشتری : گروه نرم افزاری وندا در انجام پروژه های طراحی وب (Web Design Projects) خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند. به این ترنیب که در کنار تیم فنی طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و مشتریان از طریق کنترل پنل مدیریت پروژه در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.

ورود اطلاعات اولیه وب سایت : با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه(Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.

پشتیبانی خدمات طراحی و میزبانی وب : با توجه به سابقه پشتیبانی گروه نرم افزاری وندا  ، همکاران ما در هریک از زمینه های مربوط به وب سایت مشتریان از جمله امور مربوط به دامنه، میزبانی وب(وب هاستینگ)، سرویس ایمیل (پست الکترونیک) و امور مربوط به طراحی وب آماده پاسخگویی به نیازهای مشریان می باشند.