حمایت از دانشجو و پروژه های دانشجویی

 
حمایت از پروزه ها و پایان نامه های دانشجویی : شركت "وندا آرزوی نیلی دنیای آینده" جهت دستيابي به اهداف خود در نظر دارد از توان علمي دانشجويان دوره هاي تحصيلات تكميلي در زمينه هاي مختلف مورد نياز در مباحث تجارت الکترونیک ، فروش اینترنتی و موارد مرتبط به آی تی استفاده نموده و همزمان نيازهاي مطالعاتي در این زمینه ها را به دانشگاهها معرفي نمايد.
از اينرو طرح حمايت از پايان نامه ها و پروژه های دانشجویی در  دوره هاي كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكتري  را به عنوان راهكاري اثر بخش در دستور كار خود قرار داده است.
اهداف وندا در اين زمينه ، شناسايي و معرفي استادان و دانشجويان مستعد و علاقه مند در زمينة هاي مرتبط و استفاده از نظرات و تخصص آنها، توسعه همكاريهاي علمي و پژوهشي بين دانشگاهها و شرکت ،  هدايت و بهره برداري از پايان نامه هاي تحصيلات تكميلي در راستاي حل مسائل و زیر ساخت های مورد نیاز در زمینه آی تی استفاده از پتانسيل هاي قابل توجه دانشگاهها مي باشد .
 
پذیرش دوره کارآموزی ویژه دانشجویان رشته های مرتبط با آی تی در همه مقاطع تحصیلی : مرکز آموزش وندا با هدف ایجاد شرایط مناسب برای دانشجویان رشته های مرتبط آی تی و کامپیوتر جهت طی نمودن دوره کارآموزی به شکل مفید ، 4 سبک متفاوت به شرح زیر ارائه داده است که دانشجویان می توانند در صورت تمایل  یکی از از آن ها را انتخاب نمایند :

جذب کارآموز دارای مهارت و توانمندی های حداقلی (رایگان) : در این سبک کارآموز به تعداد ساعت درج شده در معرفی نامه صادر شده از سوی دانشگاه ، در زمینه های پیشنهادی مرکز فعالیت می کند و ضمن کسب تجربه ، مهارت های قبلی خود را تقویت می نماید.

جذب کارآموز بدون هیچ گونه مهارت و توانمندی (رایگان) : در این سبک دانشجویانی که هیچ گونه مهارتی در زمینه آی تی و کامپیوتر ندارند می توانند در یکی از دوره های مذکور به صورت رایگان ثبت نام کنند و مابقی ساعات دوره کارآموزی خود را صرف امور مختلف مرکز از قبیل انجام فعالیت های پروژه ای ، تبلیغاتی ، اداری و... مرکز آموزش نیرا سیستم نمایند.

جذب کارآموز در دوره های آموزشی : در این سبک کارآموز در دو دوره آموزشی به انتخاب خود شرکت می نماید و مابقی ساعات کارآموزی صرف انجام پروژه های کاربردی مرتبط با دوره های آموزشی می نماید.لازم به ذکر است در این سبک میزان حضور در مرکز فقط به اندازه مدت زمان دوره های آموزشی انتخابی می باشد و در صورت تمایل برای انجام پروژه می تواند در مرکز حضور یابد. این سبک به دانشجویانی پیشنهاد می شود که زمان کافی و مناسب جهت گذراندن دوره کارآموزی به صورت کامل را ندارند و به دنبال یادگیری مهارت های کاربردی در این زمینه می باشند .

جذب تیم کارآموز با هدف ورود به بازار کار : در این سبک یک تیم کارآموزی متشکل از 3 نفر با یادگیری 3 مهارت کاربردی در قالب دوره های آموزشی و هم چنین انجام پروژه های مرتبط آماده ورود به بازار کار می شوند. هزینه 3 دوره آموزشی با تخفیف ویژه محاسبه می گردد. این طرح به افرادی پیشنهاد می شود که درصدد ورود به بازار کار می باشند و با انتخاب این سبک می توانند علاوه بر گذراندن دوره کارآموزی و یادگیری 3 مهارت کاربردی ، شرایط لازم جهت استخدام در شرکت ها و مراکز مختلف را فراهم آورند.