مشاوره و طراحی وب سایت های اینترنتی  - گروه نرم افزاری وندا

درجهان امروز و تجارت نوين، وب سايت نقش بسيار مهمي در موفقيت شما دارد. درعصراطلاعات مخاطبين ورقيبان شما فقط يک کليک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنيا صدها ميليون نفر از اينترنت استفاده مينمايند.زمينه فعاليت شما هر چه ميخواهد باشد ، مسلما شما نميتوانيد به سادگي از اين جمعيت صرفه نظر کنيد.
 
همانگونه که می دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی ، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست ، بلکه وب سایت اینترنتی شما عبارت است از هویت شما در دنیای مجازی . به عبارت دیگر همانگونه که شما در دنیای حقیقی صاحب یک کار و کسب می باشید ، در دنیای وب و اینترنت نیز با داشتن یک وب سایت ، دارای یک تجارت اینترنتی هستید . بنابر این همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می باشید ، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می باشید .
 
از طرف دیگر عرصه وب و اینترنت یکی از جدیدترین فناوریهای روز جهان محسوب می شود که در مهد به وجود آمدنش ( کشور آمریکا ) در سال 2006 میلادی ، 10 سالگی خود را جشن گرفت . لذا یکی از ناشناخته ترین عرصه های موجود در جهان می باشد که حتی در کشورهای صنعتی نیز شرکتهای زیادی تنها و به صورت تخصصی در عرصه ارائه مشاوره در این زمینه فعالیت می نمایند ، چه رسد به کشورهای در حال توسعه مانند کشور ما که در کشورهای جهان به لحاظ رتبه فناوری اطلاعات کشور 143 شناخته شده است .
 
 
 http://vanda.co.ir/photo/ph_07.jpg
 
در کشور ما به واسطه فعالیت نیروهای جوان در عرصه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی ، نوعی نگاه غیر تخصصی و غیر کارشناسانه به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گردیده تا کسانی که اقدام به طراحی وب سایت شان یا عقد قرارداد با شرکتهای طراح سایت می نمایند ، نگاه جامع و کاملی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در خیلی از موارد ثمری که می بایست از سرمایه گذاری خود ببرند ، عایدشان نخواهد شد و ایشان را دچار سردرگمی خواهد کرد .

وب سایت مکاني جهت حضورشما و تجارت شماست ارزان وسريع مي باشد، کاتالوگ يا اطلاعات شما هميشه در دسترس است، شما مي توانيد 24 ساعت در شبانه روز خدماتتان را ارائه دهيد ، ازترافيک وشلوغي شهرها به دورهستيد ، شما درمقابل بازار و تقاضاي جهاني قرار داريد ، ازبرخورد مستقيم بامشتري عصباني خبري نيست ، به راحتي و با سرعت مي توانيد پيامهايتان را انتقال دهيد، شما مي توانيد هزينه هاي زيادي ازجمله پذيرش سفارشات، چاپ، نامه نگاري، پرسنل و ... را کاهش دهيد .

معماري اطلاعات، پايه واساس طراحي وساخت وب سايت مي باشد. معماري اطلاعات ساختارکلي سايت است ودر حکم نقشه اصلي آن مي باشد. کليه اجزاء از جمله صفحات و ارتباطاتشان ، مطالب ومحتويات صفحات،  فرمها، راهبري سايت، اينترفيس، گرافيک، تبادلات ، کارکردها و... همگي برطبق آن ساخته مي شوند.
 
گروه نرم افزاری وندا با استفاده از کارشناسان مجرب و فعالیت تخصصی چند ساله ای که در این عرصه داشته است ، آمادگی کاملی برای ارائه مشاوره رایگان در عرصه های مختلف ، مانند تحلیل و برنامه نویسی ، انتخاب سیستم مدیریت محتوا ، طراحی گرافیکی ، طراحی بانک اطلاعاتی ، بروزرسانی و مدیریت وب سایت و بهینه سازی وب سایت جهت موتورهای جستجوگر  و عرصه های دیگر را دارد .
 
 

روند اجرای پروژه های نرم افزاری و طراحی پرتال ها

 


مشاوره : همکاران ما در گروه نرم افزاری وندا با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری وب سایت شما آماده ارائه انواع مشاوره در زمینه های تخصصی می باشند.
 
قرارداد و نحوه پرداخت : روند تهیه و تنظیم یک قرارداد در گروه نرم افزاری وندا به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست مشتری برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نموده و آن را در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری به امضاء طرفین می رسانند. پس از انجام موارد فوق واحد طراحی وب (Web Design Dept) شرکت بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام کار اقدام می نماید. در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال(CMS & Portal) ، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است.
 
اجرای پروژه: روند انجام یک پروژه طراحی وب (Web Design Project) خواه استاتیک (Static Website)، فلش (Flash Website) و یا سیستم مدیریت محتوا و پورتال (CMS & Portal) در شرکت گروه نرم افزاری وندا ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد. با مشاهده سایت های مختلف در زمینه کاری مشتری و آنالیزهر یک از آنها توسط تیم فنی و هنری بخش طراحی (Web Design Dept)، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های مشتریان سعی می شود در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد گردد.

کنترل در روند اجرا توسط بخش هنری و تعامل با مشتری : گروه نرم افزاری وندا در انجام پروژه های طراحی وب (Web Design Projects) خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند. به این ترنیب که در کنار تیم فنی طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و مشتریان از طریق کنترل پنل مدیریت پروژه در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.

ورود اطلاعات اولیه وب سایت : با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه(Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.

پشتیبانی خدمات طراحی و میزبانی وب : با توجه به سابقه پشتیبانی شرکت، همکاران ما در هریک از زمینه های مربوط به وب سایت مشتریان از جمله امور مربوط به دامنه، میزبانی وب(وب هاستینگ)، سرویس ایمیل (پست الکترونیک) و امور مربوط به طراحی وب آماده پاسخگویی به نیازهای مشریان می باشند.