روند و سیاست های کلی سیستم بازاریابی اینترنتی - گروه فروشگاهی وندا

 
 
 
 
بازاریابی و فروش همیشه مسئله مهمی در سازمانها و کسب و کارهای مختلف بوده و هست. اگر شما کانالهای بازاریابی اینترنتی را در کسب و کار خود جدی نگرفته اید بدانید که هر روز در حال تجربه کردن زیان از دست دادن یک فرصت بزرگ هستید. فرصت دست یافتن با بازار جدیدی از مشتریان. افرادی که به دنبال شما هستند اما شما را پیدا می کنند. افرادی که شما را پیدا می کنند اما به اندازه کافی قانع نمی شوند تا با شما تماس بگیرند و افرادی که می خواهند تماس بگیرند اما راهکار مناسبی را نمی بینند. چهار مرحله بازاریابی اینترنتی را با ما تجربه کنید:

1- مشاوره رایگان : نخستين مرحله برنامه ریزی پروژه تبليغات و بازاریابی اینترنتی محصولات یا خدمات شما، با برگزار کردن جلسه ای حضوری در محل خودتان آغاز می شود. اين جلسه فرصتی است جهت تبادل اطلاعات مختلف شامل:
ارائه اطلاعات تکمیلی از نحوه عملکرد مثبت تبلیغات و بازاریابی اینترنتی : جزئیات نحوه عملکرد مثبت تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ، بررسی میزان گسترش، اثرگذاری و پیشرفت این صنعت در ایران، بررسی نتایج مثبت استفاده از ابزار اینترنت در تجارتهای ایرانی و همچنین بررسی دلایل موفقیت مشتری های قبلی ما و...
آشنایی بیشتر با جنبه های مختلف کاری شما: آشنایی بیشتر ما با جنبه های مختلف کاری شما، بررسی پتانسيل مجازي موجودتان شامل وب سايت فعلي (در صورت وجود)‌، اطلاعات قرار داده شده در وب سايت، مطالب قابل ارائه، پيشنهاد گسترش و..
این اطلاعات کمک می کند که در یک پروسه موفق شناختی دو طرفه از نوع تجارتها صورت گیرد، به گونه ای که خودتان بتوانید تخمين اوليه ای از ميزان بازگشت سرمايه گذاري تبليغاتي آینده خود داشته باشید و ما نیز با شناخت هر چه بیشتر نوع تجارت شما بتوانیم بهترین مشاوره شما در این زمینه باشیم. حتی ممکن است با در نظر گرفتن موارد مختلف ما شما را از تبلیغات اینترنتی منع کنیم!

2-تحلیل بازار : گام بعدی در راستای بازاریابی اینترنتی یافتن و جذب مشتری برداشته می شود. آنچه در این مرحله صورت میگیرد سه محور عمده دارد:
تحليل وضعيت كنوني بازار : تحلیل وضعیت کنونی بازار شما، بررسی هدف گذاری های کوتاه مدت و بلندت مدت سازمانی شما جهت گسترش بازار، بررسی وضعیت رقبا و...
بررسي طیف مشتریان : بررسی طیف مشتریان فعلی شما و نحوه تقویت کمی آنها، بررسی مشتریان بالقوه شما، بررسی افقهای گسترش بازار و...
بررسی محل حضور مشتریان شما : مشخص کردن طیف مشتریان، سايتهای مورد علاقه آنها، بهترين روش برقراری ارتباط موثر با آنها و...

آنچه که ما در این مرحله به دنبال آن هستیم این است که به شما کمک کنیم تا "جایی باشید که مشتریانتان حضور دارند.
 

3- تخصیص بودجه : گام سوم بهینه کردن سرمایه گذاری است. برخی به تبلیغات به چشم هزینه می نگرند اما در واقع تبلیغات سرمایه گذاری است و ما در این مرحله سعی بر بهینه کردن این سرمایه گذاری داریم. به طوریکه علاوه بر مزایای غیر مستقیم ایجاد شده مانند گسترش نام تجاری و... بتوانیم عایدات مالی مستقیم این تبلیغات را تخمین بزنیم.
انتخاب به صرفه ترین نوع تبلیغات : انتخاب به صرفه ترین نوع تبلیغات، از بین انواع تبلیغات ممکن در اینترنت است. این انتخاب با توجه به بودجه شما، نوع تجارت شما و نیز مشتریان شما انجام می گیرد و شامل: تبلیغات ایمیلی، تبلیغات بنری، تبلیغات بر اساس موتورهای جستجو، بهینه سازی همیشگی برای موتورهای جستجو و یا ترکیبی از موارد فوق می باشد.
تخصیص بودجه تبلیغاتی : بودجه و زمانی که شما جهت پروژه خود در نظر می گیرید می تواند تابعی از نوع تجارت شما، هدفگذاری شما از تبلیغات انجام شده ، بازه زمانی مورد نظر جهت بازگشت هزینه، فازهای متفاوت تعریف شده پروژه و.. باشد.
 
آنچه ما به دنبال آن هستیم، راهکاری است که به کمترین هزینه، و بیشترین سود می انجامد...

4 - اجرای تبلیغات : مرحله نهایی جمع بندی و اجرایی کردن تمام برنامه ریزی های انجام شده بوده و در دو قسمت عمده قابل تقسیم بندی است:
اجرا و پیاده سازی کمپین تبلیغاتی شما : انتخاب شعارهای تبلیغاتی انتخاب شده توسط شما و طراحی های مختلف گرافیکی و... مورد نیاز به نحوی که کاربران را مشتاق به دریافت اطلاعات بیشتر کند
مدیریت و بهینه سازی مستمر تبلیغات : ارائه گزارشهای آماری معتبر به شما جهت بررسی نتایج، آموزش روشهای اندازه گیری بازخورد برنامه تبلیغاتی در خارج از محیط مجازی، بررسی میزان اثرگذاری تبلیغات بر روی کاربران، پیشنهادات اصلاحی مستمر حتی پس از عقد قرارداد جهت افزایش مداوم کیفیت تبلیغات
 
هدف نهایی ما در برنامه بازاریابی اینترنتی جلب رضایت شما و کسب سود حاصل از سرمایه گذاری می باشد و ما به پاس اعتماد شما با تمام توان خود جهت نیل به این هدف تلاش خواهیم کرد.شرکت پارسیان مهر با استفاده از جدیدترین و موثرترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی یک استراتژی مدون و اختصاصی را برای افزایش فروش محصولات و خدمات شما طراحی خواهد نمود.
 
خلاصه خدمات بازاریابی اینترنتی شرکت وندا :

* تهیه متون وب سایت به زبان فارسی و انگلیسی بر مبنای کلمات کلیدی

* آنالیز کلمات کلیدی و در نهایت انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی مختص حرفه و کار شما

* بهینه سازی سایت بر مبنای آخرین تکنیکهای سئو

* طراحی وب سایت کاملاً مرتبط با زمینه فعالیتی شما

* معرفی به موتورهای جستجوگر همچون گوگل، بینگ و یاهو (Google ,Bing ,Yahoo)

* راه اندازی تبلیغات کلیکی گوگل
 
* بازنگری مجدد فرآیندها و بهبود مستمر آنها تا حصول نتیجه دلخواه

* تبادل لینک با سایت های معتبر
 
* بازاریابی از طریق ایمیل (ایمیل کمپین)

* مشاوره و اجرای موثرترین روشهای تبلیغات اینترنتی در پربیننده ترین وب سایت های کشور و جهان

* معرفی و لیست وب سایت شما در دایرکتوری های تخصصی